-

Dla naszych Klientów tworzymy strony oraz sklepy internetowe z użyciem popularnych i prostych w obsłudze CMS, takich jak Joomla, WordPress oraz PrestaShop. Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie w 100% spersonalizować witrynę i dostosować ją do indywidualnych potrzeb nie generując dodatkowych kosztów, które trzeba by ponieść na własny system. Zajmujemy się zarówno ich administracją, jak również pełną oprawą graficzną.

Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne. Oznacza to, że są dostosowane do wyświetlania na różnych urządzeniach, takich jak monitor komputerowy, tablet, czy smartfon. Dzięki temu rozwiązaniu, niezależnie od urządzenia strona wygląda profesjonalnie i stanowi świetną wizytówkę firmy.

 

Zaprojektowane przez nas strony utrzymujemy na naszym serwerze co zdecydowanie skraca czas reakcji niezbędny np. na dokonanie zmian, a także pozwala na integrację kilku usług w jednym miejscu. Wraz ze stroną nasi Klienci otrzymują dostęp do bezpiecznego serwera FTP, który mogą wykorzystywać w kontakcie ze swoimi kontrahentami. Przygotowujemy również zestaw kont e-mail niezbędnych do prowadzenia działalności. Pomagamy oczywiście przy konfiguracji zarówno t.zw. klientów FTP, jak i klientów e-mail.